Pamje nga performanca e Erës

Pamje nga performanca e Erës

Këngëtarja e njohur shqiptare , Era Istrefi, mbrëmë ka performuar në inaugurimin e “Air Albania Stadium” në Tiranë, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka publikuar një fotografi të cilën e ka shkrepur dje në stadium.

“Oh sa mirë me kon unë”, ka shkruar Era krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

Oh sa mire me kon une 😋♥️🖤💙💛

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Loja e parë debutuese në stadiumin e ri u zhvillua ndërmjet Shqipërisë dhe Francës. Shqipëria ka mbyllur me humbje kualifikimet në Euro 2020, pasi u mposht nga Franca me rezultat 0-2./21Media