Milan dyfishoi epërsinë

Milan dyfishoi epërsinë

Ka përfunduar ndeshja miqësore mes Feronikelit dhe AC Milan, që u zhvillua në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet. Feronikeli u mposht nga Milani me rezultat përfundimtar 0:2.

Milani e dyfishoi epërsinë me golin e Fabio Borinit, në minutën e 58-të.

Ndërsa, golin e parë e shënoi Suso në minutën e 26-të, nga gjuajtja e lirë./21Media