Rezultati 8:14 për Gjermaninë

Rezultati 8:14 për Gjermaninë

Kombëtarja e Kosovës sonte po përballet me Gjermaninë në kuadër të xhiros së dytë të grupit 3 të kualifikueseve për Kampionatin Evropian në hendboll.

Pjesa e parë e ndeshjes përfundoi me rezultat 8:14 për Gjermaninë, pra gjashtë pikë epërsi, shkruan rtv21.tv

Ndeshja po zhvillohet në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve./21Media