0:1 për Milanin

0:1 për Milanin

Në stadiumin “Fadil Vokrri” po zhvillohet ndeshja miqësore mes Feronikelit dhe AC Milan.

Pjesa e parë e ndeshjes përfundoi me epërsinë e Milanit, (0:1).

Për rossonerët në minutën e 26-të shënoi Suso një gol të bukur nga gjuajtja e lirë./21Media