Mesazh i Presidenti të FHK-së Eugen Saraçini

Mesazh i Presidenti të FHK-së Eugen Saraçini

Një ditë pas përfundimit të sezonit të Hendbollit në Kosovë, Presidenti i kësaj Federate Eugen Saracini nepërmjet një mesazhi u është drejtuar të gjitha plaëve të përfshira në vazhdimin dhe përfundimin e një sezoni të vecantë.(E pergaditi-Bajram SHALA)./21Media