Liderët nuk prononcohen për media

Liderët nuk prononcohen për media

Takimi mes kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka përfunduar pa marrëveshje.

Pas takimit i cili zgjati më shumë se tre orë, liderët dolën pa dhënë asnjë deklaratë e madje pa u kapur fare nga kamerat që nuk kishin çasje në atë pjesë të Kuvendit ku po mbahej mbledhja.

Liderët kanë zgjedhur që të mos dalin nga hyrja kryesore e Kuvendit por kanë përdorur një hyrje tjetër, siç ka raportuar nga Kuvendi, gazetari i RTV21, Burim Zariqi./21Media

Përfundon takimi VV-LDK: Nuk ka marrëveshje!

Përfundon takimi VV-LDK: Nuk ka marrëveshje!

Gepostet von RTV21 am Montag, 27. Januar 2020