Përfaqësuesja e Kosovës në futboll – Femrat

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll – Femrat

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll , konkurrencë e femrave vazhdon fazën përgatitore për ndeshjet kualifikuese EURO 2021. Stërvitjet zhvillohen në  Prishtinë . Kosova në këtë fazë të garave  takohet me Turqinë dhe Slloveninë./21Media