Lakers e përkujtuan legjendën e basketbollit, Kobe Bryant në ditëlindjen e tij të 42-të. Brenda tre minutash, Lakers arritën ta përcjellin mesazhin që ai ishte padiskutim një nga emrat më të suksesshëm të NBA dhe një baba i përkushtuar.

Kobe dhe vajza e tij, Gigi, vdiqën në janar të këtij viti pas përplasjes së helikopterit./21Media