Arrestohen tre persona

Arrestohen tre persona

Policia e Kosovës dje ka arrestuar tre të dyshuar, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë kanosur me thika ndërmjet veti.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 09:30 në Prishtinë.

Sipas policisë, nuk raportohet për të lënduar, ndërsa në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar dy thika.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt./21Media