I lënduari është dërguar në spital

I lënduari është dërguar në spital

Një aksident rrugor është regjistruar në aksin Shkodër-Han i Hotit.

Nga informacionet paraprake mësohet se në aksident janë përfshirë 2 automjete dhe i plagopsur rëndë ka mbetur një 60-vjeçar.

I plagosuri është identifikuar me iniciale A.B, nga Postriba dhe është trasportuar në spital në gjendje të rëndë./oranews