4 persona të plagosur

4 persona të plagosur

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në aksin nacional Fier-Berat, në Zharrëz të Patosit.

Raportohet se në aksident janë përfshirë tri makina, një Benz me targa AA 885 TO, një Opel me targa AA 199 EB dhe një Fiat me targa italiane DL 353 HL.

Viktima nuk është identifikuar ende, ndërsa nga aksidenti kanë mbetur të plagosur 4 persona tjerë./21Media