Ende nuk dihet identiteti i viktimave

Ende nuk dihet identiteti i viktimave

Të paktën pesë njerëz kanë humbur jetën pas një përplasje midis një aeroplani të vogël dhe një helikopteri në ishullin spanjoll të Majorcas, thanë autoritetet.

Dy anëtarë të ekuipazhit të helikopterit dhe tre nga avioni humbën jetën në incident, transmeton rtv21.tv.

Ende nuk është e qartë se çfarë nacionaliteti ishin ata që ishin në bord./21Media