Deputetët janë përplasur fizikisht në Kuvend të Kosovës pas debatit për të pagjeturit.

Në pamje shihet se shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Arben Gashi është kapur me deputetët e VV-së Hajrulla Çeku dhe Hekuran Murati.

 

Pas kësaj Kuvendi shkoi në pauzë deri në orën 15:30./21Media