Shtatë të tjerë mbetën të plagosur

Shtatë të tjerë mbetën të plagosur

Një 50 vjeçar, kalimtar në rrugë, ka mbetur i vdekur nga përplasja me armë zjarri e dy grupeve në Kavajë të Shqipërisë

Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme në lagjen numër 4.

Raportohet edhe për 7 persona të tjerë të plagosur.

Gjashtë prej tyre ndodhen në spitalin e Durrësit dhe një në gjendje të rëndë në Tiranë.

Policia ka shoqëruar dy persona si autorë të vrasjes së 50-vjeçarit./oranews