Një përplasje ka ndodhur mbrëmjen e sotme mes PD-së dhe PS-së në Manëz.

Mësohet se kryetari i PS-së në Manëz është përplasur me nën kryetarin e PD-së në Durrës Gaz Luku.

Policia ka shoqëruar në komisariat nën kryetarin e PD-së së degës Durrës, Gaz Luku./oranews