Persona të armatosur grabisin një pikë të derivateve në Prishtinë

Dy persona të panjohur kanë hyrë brenda në pikën e derivateve në Prishtinë, dhe nën kërcënimin e armës i kanë grabitur dy mijë euro.
Policia e Kosovës njofton se rasti është raportuar mbrëmë rreth orës 19:40, ndërkohë që njësitë relevante policore kanë dal në vendin e ngjarjes.
Bëhet e ditur se lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet./21Media

Back to top button