Kosova luan me Poloninë dhe Gjermaninë

Kosova luan me Poloninë dhe Gjermaninë

Përzgjedhësi i Kombëtares A të Kosovës në Hendboll, Taip Ramadani ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet me Poloninë dhe Gjermaninë. / 21Media