Pëlqehet kënga e re nga Mozzik

Pëlqehet kënga e re nga Mozzik

Rep-artisti i mirënjohur shqiptar, Mozzik më tetë nëntor ka publikuar këngën e re të titulluar  “Dhelpër Dinake”, të shoqëruar edhe me videoklip.

Kjo këngë është pritur mjaft mirë nga fansat e Mozzik dhe deri tani ka arritur mbi pesë milionë klikime në Youtube, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, për tekstin e këngës “Dhelpër Dinake” është kujdesur vetë reperi, për muzikën Rzon, ndërsa për videoklipin është përkujdesur produksioni Entermedia./21Media