Veç VV s’reagon ndaj U.D. Presidentes

Veç VV s’reagon ndaj U.D. Presidentes

Pas raportimit në media për shkëputje të kontratës në mes të Zyrës së Presidentit dhe ambasadorit William Walker, nxiti reagimin edhe të partive politike. Ndërkaq, ushtruesja e detyrës së Presidentes, Vjosa Osmani sqaroi se, kontrata nuk është shkëputur, por do të skadojë këtë muaj./21Media