Nëse nuk jetoni pranë detit ose thjesht nuk mund të udhëtoni këtë verë për shkak të kufizimeve të COVID-19, ka një mënyrë tjetër për t’i bërë pushimet në plazh – sillni ato në oborrin tuaj të shtëpisë.

Një kompani spanjolle pikërisht në këtë kohë po ofron “pishina me rërë”, shkruan rtv21.tv.

Dhe nëse keni tashmë një hapësirë në oborr, kjo mund të jetë si një ide që ta shndërroni në një parajsë mesdhetare./21Media