Pjesa e parë përfundon me rezultat tejet të ngushtë

Pjesa e parë përfundon me rezultat tejet të ngushtë

Bahreini është duke e mundur Kosovën në pjesën e parë të kësaj ndeshje me rezultat të ngushtë, 15:14.

Kjo është edhe ndeshja e xhiros së pestë njëherazi e fundit në kuadër të Grupit C, të Kampionatit Botëror në hendboll U21 “Spanja 2019”.

Kjo ndeshje është duke u transmetuar drejtpërsëdrejti në RTV21 Plus, përcjell rtv21.tv.

Kosova në katër ndeshjet paraprake ka pësuar po aq humbje dhe aktualisht zë pozitën e fundit në grup./21Media