Kosova në epësi me 12 gola

Kosova në epësi me 12 gola

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Australisë dhe Kosovës në hendboll me rezultat 9:21 për Kosovën në kuadër të botërorit “Spanjë 2019”

Botërori “Spanjë 2019“ ka filluar më 16 korrik dhe do të përfundojë më 28 korrik./21Media