Arrerstohet i dyshuari

Arrerstohet i dyshuari

Një person është plagosur mbrëmë në Prishtinë.

Policia e Kosovës ka njoftuar se të enjten rreth orës 18:25 ka arrestuar një person.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti me thikë ka therur viktimën mashkull K-Shqiptar”, thuhet në raportin e policisë.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media