Ende asnjë i arrestuar

Ende asnjë i arrestuar

Një person është qëlluar me armë zjarri në Prishtinë, i cili është dërguar në Qendren Klinike Universitare të Kosovës.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 17:13.

“Raportohet se të dyshuar të panjohur kanë qëlluar me zjarri në drejtim te viktimës mashkull K-Shqiptar”, thuhet në raportin e policisë.

Sipas policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor ne QKUK.

Lidhur me rastin është informuar prokurori. Rasti po hetohet nga njësitet kompetente policore./21Media