Estrada uron

Estrada uron

Kemi hyrë në orët e fundit të vitit 2019, për t’i hapë rrugë një dekade të re.

Viti që po lamë pas u karakterizua me shumë projekte të suksesshme, martesa, ndarje e momente tjera të artistëve, të cilët sonte kanë vërshuar rrjetet sociale me urimet më të mira për Vitin e Ri 2020.

Ata shprehën të gatshëm për fillimin e një dekade të re. /21Media

 

View this post on Instagram

 

HAPPY NEW YEAR nga ne🧡 Uroj shendet dhe lumturi per ju. Faleminderit atyre qe me perkrahin vazhdimisht. Repsekt E.B

A post shared by ENIS (@enisbytyqiofficial) on

 

View this post on Instagram

 

❤️ Happy New Year!

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

 

View this post on Instagram

 

Le të jetë vit i dashurisë dhe mbarësisë. Ëndrrave të plotësuara dhe shëndetit. Gëzuar 2020 miq 🎉

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

 

View this post on Instagram

 

Gëzuar2020❤️

A post shared by GILI Official profile (@gili.official) on

 

View this post on Instagram

 

Gëzuar2020❤️

A post shared by GILI Official profile (@gili.official) on

 

View this post on Instagram

 

“Urime vitin e ri 2020 qofte viti me i bukur per ju ❤😇🙌

A post shared by FLORIAN BEQIRI (@iamfloriani) on

 

View this post on Instagram

 

Gëzuar Viti i ri 2020 🥂

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

 

View this post on Instagram

 

Te shkume e te harrume! Open e new chapter 2020☘️ Gezuar per shuuume mot 🥂

A post shared by Alberije (@alberije_hadergjonaj) on