Akuzat nga Haga ndaj Thaçit dhe Veselit konsiderohen të padrejta

Akuzat nga Haga ndaj Thaçit dhe Veselit konsiderohen të padrejta

Edhe në këtë kohë pandemie mbetet aktuale dhe gjerësisht e diskutuar aktakuza ndaj dy ish- eprorëve të lartë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli. Po vazhdojnë reagimet e zëshme të ish- bashkëluftëtarëve të tyre. /21Media