Policia e Kosovës me detyra konkrete

Policia e Kosovës me detyra konkrete

Edhe në orët e vona të mbrëmjes Policia e Kosovës po vazhdon angazhimin e njësiteve të specializuara në gjetjen e viktimave nën rrënoja në Shqipëri.

Policia e Kosovës me detyra konkrete në operacionin e kërkim-shpëtimit po ofron ndihmë dhe siguri për qytetarët e vendosur në ambiente të hapura.


Deri tani raportohet për 26 të vdekur ndërsa, shumë të tjerë kanë mbetur të lënduar nga tërmeti që goditi sot Shqipërinë. /21Media