Policia me motoçikleta kundër shoferëve të pakujdesshëm

Policia me motoçikleta kundër shoferëve të pakujdesshëm

Policia e Kosovës po angazhohet në menaxhimin e situatës dhe zbatimin e masave kundër Covid-19. Po ashtu nga sot policia e trafikut në rajonin e Prishtinës ka filluar zbatimin e disa planeve për shoferët ne trafik. Kolegu Bahtir Cakolli zhvilloi një bisedë me Milaim Fejzullahun Major në policinë e Kosovës./21Media