Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për rrahje të nënës dhe babait.

“Është arrestuar i dyshuar mashkull /Kos., pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht prindërit e tij viktimat/Kos”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 15:00 në Prishtinë.

Policia ka njoftuar se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media