Familja Muqiqi

Familja Muqiqi

Në mesin e artistëve që kanë realizuar fotosesione për festat e fundvitit është edhe këngëtari i njohur, Albatrit Muqiqi, shkruan rtv21.tv

Ai bashkë me gruan Egzonën dhe fëmijët e tyre, shfaqin portretin më të bukur familjar, të cilin e ka publikuar në Instagram, Egzona.

Albatriti dhe Egzona janë bërë prindër për herë të parë në maj të vitit 2017, të një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Amelia. Ndërsa, në janar janë bërë prindër për herë të dytë, të binjakëve, të quajtur Elia dhe Erald./21Media