Yllka po shijon ditët më të bukura të jetës

Yllka po shijon ditët më të bukura të jetës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Yllka Kuqi aktualisht është duke i shijuar ditët më të bukura të jetës. Ajo dhe bashkëshorti i saj Astriti dy muaj më parë janë bërë prindër të një vajze.

Çifti u bekua me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Luiza. Ani pse shtatzëninë e mbajti shumë sekret, Yllka nga lindja e vogëlushes vazhdimisht po publikon fotografi të ndryshme.

Së fundmi ajo në Instagram publikoi një portret të ëmbël familjar.

 

View this post on Instagram

 

Familja ❤️ #family#lafamilia

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

 Kujtojmë se, lajmin për ardhjen në jetë të Luizës e kanë bërë të ditur në RTV21 gjyshërit e vogëlushes, Zeqë e Arbënesha Kuqi./21Media