Mbi 1 milion klikime për projektin "Hajde"

Mbi 1 milion klikime për projektin “Hajde”

Dy artistët e mirënjohur, Enca Haxhia dhe Muharrem Ahmeti kanë publikuar para dy ditësh bashkëpunimin e tyre të titulluar “Hajde”.

Ky bashkëpunim i dyshes ka rezultuar shumë i sukesshëm dhe deri më tani ka grumbulluar mbi 1 milion klikime, transmeton rtv21.tv

Sot, këngëtarja në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 2 milionë ndjekës, ka publikuar prapaskena nga klipi.

 

View this post on Instagram

 

Best food ever! 😂☄️

A post shared by ENCA (@enca) on

Kënga është punuar nga BigDeal Records. Për tekstin e këngës është kujdesur artistja, e cila e ka bërë edhe melodinë bashkë me Muharremin. Për anën vizuele është përkujdesur Max Production.

Ky projekt u prit shumë mirë nga fansat e dyshes./21Media