Një klip shumë i veçantë

Një klip shumë i veçantë

Dje u publikua “Lule Lule”, bashkëpunimi i dy emrave të njohur të skenës muzikore, Dafina Zeqirit dhe Lumit. Ky projekt është xhiruar në qytetin e Rahovecit dhe ka një klip mjaft të veçantë.

Edhe pse kaloi vetëm një ditë nga publikimi i këngës “Lule Lule”, po pëlqehet shumë nga fansat e dyshes, transmeton rtv21.tv

Sot, Dafina solli në Instagram prapaskenat e videoklipit. Edhe në këtë klip, artistja eksperimentoi me stilin e flokëve.

 

View this post on Instagram

 

‍♀️

A post shared by (@dafina.zeqiri) on

Vlen të theksohet se edhe më herët ata kanë sjellë projekte të përbashkëta, si “Rude girl”, “Na” dhe “Kalon”./21Media