Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Butrint Imeri ashtu si këngëtarët tjerë po punon për projekte të reja.

Siç duket, Butrinti tashmë ka filluar xhirimet për videoklipin e ri. Këtë e bëri të ditur vet Butrinit përmes disa postimeve të bëra në Instagram.

Në këto postime shihet, ekipi teksa po punonin në xhirimet e klipit dhe në prapavijë shihet pamja e bregdetit.

Kujtojmë se, Butrinit në muajin maj ka sjellë disa nga këngët e tij në versionin akustik. Në mesin e tyre janë këngët e tij më të pëlqyera, “Bella Bella” “Hajt hajt”, “Gjynah”, “Papa”, “Bakllava”, “Ma cherie”, e disa këngë të tjera të publikuara më parë, e që intepretohen tejet bukur nga artisti i mirënjohur. /21Media