”Zili Zili” është projekti më i ri i Dafina Zeqirit që u publikuar sot, shkruarn rtv21.tv

Pas publikimit të këngës, Dafina në Instagram ka publikuar prapaskenat e klipit, i cili u realizua nga Entermedia, duke ua mundësuar  kështu edhe dhe fansave të shohin se çfarë ka ndodhur gjatë xhirimit dhe si është punuar.

 

View this post on Instagram

 

Qa o ky far stili? Jo jo kjo so zili…. Qishtu bohet kang ! Besom Ky o palim 😇

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri) on

Për tekstin e kësaj kënge këngëtarja bashkoi forcat me reperin Elinel, ndërsa për muzikën ajo bashkëpunoi me Rrezon./21Media