Pak nga atmosfera e xhirimeve të programit festiv

Pak nga atmosfera e xhirimeve të programit festiv

Si çdo vit tjetër RTV21 edhe për pritjen e Vitit të Ri 2020, ka përgatitur një program festiv me artistët të njohur të skenës sonë.

Aktualisht në Sheshin 21 është duke u xhiruar njëri ndër programet festive me nikoqirë Blerona Zeqirin dhe Visar Kalludrën, e që duket se atmosfera është mjaft e mirë.

Pjesë e këtij programi janë yje të shumtë të estradës, që përmes performancave të tyre për publikun do të sjellin atmosferë feste me rastin e festës se vitit te ri.

Më poshtë mund t’i shihni disa video të kësaj atmosfere./21Media