Publikohet balada e Bleros dhe Teutës

Publikohet balada e Bleros dhe Teutës

Është publikuar projekti më i ri i dyshes Blero Muharremi dhe Teuta Selimit.

Kënga titullohet “S’ke jetë”. Balada vjen me tekst të Fatmir Mujës dhe me videoklip të punuar nga Xfilms.

Ky është bashkëpunimi i parë i Bleros dhe Teutës.

Ndryshe, “Falja” është kënga e fundit që Blero ka sjell në bashkëpunim me Gasso X Fissi në fillim të muajit shkurt, ndërsa projekti i fundit muzikor nga Teuta “Zemrën Fale” është publikuar në dhjetor të vitit 2018./21Media