Eni vjen me këngën "Your Love"

Eni vjen me këngën “Your Love”

Këngëtarja nga Shqipëria Eni Koci ka publikuar projektin e ri muzikor. Kënga titullohet “Your Love” dhe është në gjuhën angleze.

Për tekstin është përkujdesur Eglit Doda kurse muzikën e ka bërë John Michael.

Ndryshe, kënga paraprake e e Enit është “S’je per mu” e cila është publikuar në muajin Janar të këtij viti./21Media