Lansohet bashkëpunimi ndërmjet Ermal Fejzullahut dhe Kaos

Lansohet bashkëpunimi ndërmjet Ermal Fejzullahut dhe Kaos

Edhe një këngë e re është shtuar në listën e ngjeshur të hiteve të kësaj vere. Është projekti muzikor “VIP”, i cila vjen nga Kaos dhe Ermal Fejzuallhu

Për videoklipin e këngës është përkujdesur Max production  ndërkohë që është punuar edhe nga Cekic Beatz, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë se ky nuk është bashkëpunimi i parë ndërmjet Ermalit dhe anëtarit të Kaos Lumi B, pasi që ata kanë lansuar edhe këngën “Mbi tavolina” dhe “Shko”, në bashkëpunim me Ledri vulën. “Shko” ishte fituese e edicionit të fundit të “Top Fest”/21Media