Genc Prelvukaj dhe Mimoza Shkodra sjellin këngën “Jemi nda”

Genc Prelvukaj dhe Mimoza Shkodra sjellin këngën “Jemi nda”

Në vazhdën e shumë bashkëpunimeve në estradë shtohet edhe një. Kënga më e re nga reperi Genc Prelvukaj dhe këngëtarja Mimoza Shkodra. Ky projekt vjen i realizuar edhe me videoklip nga Black Fish, kurse kënga për producent ka Gencin.

Ndryshe kënga e fundit e Genc Prelvukajt është “Pa ty”, kurse e Mimozës “E urrej”. /21Media