Këngëtari sonte vjen me një këngë të re

Këngëtari sonte vjen me një këngë të re

Elgit Doda ka njoftuar përmes rrjetit social Instagram se sot do ta publikoi këngën e tij më të re.

Kënga titullohet “Asaj” dhe vjen premierë sonte në ora 19:00, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, kujtojmë se kënga e fundit nga Elgiti është “Ajo iku” të cilën e solli në bashkëpunim me Alar Band./21Media