“Jam sot këtu për të nderuar dhe respektuar simbolin e rezistencës kombëtare”

“Jam sot këtu për të nderuar dhe respektuar simbolin e rezistencës kombëtare”

Presidenti, Hashim Thaçi, një ditë para se të udhëtojë për në Hagë, i ftuar nga Prokuroria Speciale për t’u intervistuar, ka bërë homazhe pranë varrit të veprimtarit të çështjes kombëtare, Adem Demaçi./21Media