"Po bëhemi 3..."

“Po bëhemi 3…”

Prezantuesja e mirënjohur shqiptare, Fatma Methasani, po bëhet nënë për herë të parë. Lajmin e bëri të ditur përmes një fotografie në Instagram.

“Kur dashuria është shumë e madhe për tu mbajtur në dy zemra, vjen në jetë një zemër e tretë! #pobehemi3 #parentstobe”, shkroi ajo krahas fotografisë, transmeton rtv21.tv

Fatma dhe Alfio Rrotani vitin e kaluar bënë publike lidhjen e tyre dhe që nga ajo kohë rrëmbyen vëmendjen e mediave rozë./21Media