Këtu kanë qenë disa imazhe të mrekullueshme “Disney”. Sigurisht, kemi parë personazhet e filmave të animuar në të gjitha mënyrat, shkruan rtv21.tv.

Kohët e fundit, artistja 29-vjeçare Yudelmis “Yudie” San Emeterio i është bashkuar trendit, duke filluar serialin e saj. Ish-përpunuesja e ekzemplarëve në një laborator privat e cila aktualisht është duke përfunduar gradën e saj të artit po u jep princeshave Disney ‘shkëlqim’.

Këto krijime ajo i poston në TikTok-un e saj, ku ata po gjenerojnë miliona shikime dhe pëlqime.

“Kur pashë njerëzit duke u bërë karaktere të personazheve Disney, nuk mund ta ndihmoja veten time! Qëllimi im kryesor me videot e mia është t’i mbaj sa më shumë ndryshimet në transformim sa më shumë të jetë e mundur me stilin dhe strukturën e artit origjinal, “tha ajo./21Media