Formacionet zyrtare

Formacionet zyrtare

Sot, nga ora 20:00, do të zhvillohet ndeshja e gjiros së gjashtë, në mes të Prishtinës dhe Gjilanit në Superligën e Kosovës në futboll.

Këto janë formacionet zyrtare: