Ipko Superliga, xhiroja e katërt

 Ipko Superliga, xhiroja e katërt

Janë zhvilluar katër ndeshje të xhiros së katërt, në elitën  tonë të futbollit , të cilat kanë dhënë këto rezultate :

Prishtina – Llapi 0:1 ,

Ballkani – Trepça’89 3:2 ,

Drita – Feronikeli ????

dhe Drenica – Gjilani ?????

Nesër takohen : Flamurtari – Dukagjini  dhe Ferizaj – Vushtrria .

Në vazhdim ndjekim kronikën nga takimi Prishtina – Llapi ./21Media