Restorantet dhe kafenetë dihet se tash e disa ditë janë të mbyllyra, në kuadër të masave kufizuese për parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

Duket se kjo ndikoi që këtë të shtunë në Gërmi të ketë më shumë qytetarë për të kaluar ndonjë orë të kësaj fundjave.(E pergaditi-Arlinda HOXHA)./21Media