Policia sot njoftoi se dje janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër të dy kosovarë, të cilët pas një mosmarrëveshjeje kanë sulmuar fizikisht njëri tjetrin e më pasë edhe vajzën e tyre.

“Si pasojë e sulmit të dyshuarit dhe viktima kanë pranuar tretman mjekësor”, bëri të ditur policia përmes raportit.

Pas intervistimit dy të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje./21Media