Aksident me të lënduar në kryeqytet

Aksident me të lënduar në kryeqytet

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në rrugën “Agim Ramadani” në kryeqytet, në të cilën janë përfshirë një kamion dhe nëntë vetura. Tre persona u lënduan. Dyshohet se kamioni i kompanisë “Pastrimi” kishe probleme me sistemin e frenimit dhe hyri në korsin e kundërt./21Media