Viktima ka mbetur duke u trajtuar në QKUK

Viktima ka mbetur duke u trajtuar në QKUK

Një therje me thikë ka ndodhur në Prishtinë, mbrëmë rreth orës 5 të mëngjesit.

Sipas njoftimi të policisë ngjarja ka ndodhur në rrugën “Robert Doll”.

Viktima mashkull K/Shqiptarë ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi që i njëjti ishte sulmuar fizikisht me thikë person-a të panjohur. Viktima nuk është intervistuar dhe i njëjti ka mbetur në tretman mjekësor në QKUK. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./21Media